Są osoby, które latami borykają się z problemami skóry. Wywołuje to u nich dyskomfort, a często skutecznie także obniża pewność siebie. Niestety, próby domowych zabiegów nie zawsze przyniosą zamierzony skutek, tak samo jak sięganie po bardzo drogie kremy. Warto wówczas pomyśleć o zabiegu w gabinecie kosmetologicznym. Trzeba mieć jednak na uwadze, że każdy z nas ma inny typ cery, dlatego dane oddziaływania muszą być dobrane indywidualnie. Pomaga w tym konsultacja kosmetyczna, w czasie której specjalista ma szansę ocenić stan skóry i doradzić w kwestii jej pielęgnacji bądź zasugerować wykonanie konkretnego zabiegu.

Konsultacja z kosmetologiem to pierwszy i ważny krok, by zawalczyć o zdrową i promienną skórę. Wszystkie osoby z miasta Wrocław i okolic zapraszamy na spotkanie ze specjalistą do naszego salonu. W trakcie konsultacji macie Państwo możliwość uzyskania porad kosmetologa w zakresie pielęgnacji skóry oraz profilaktyki zmian skórnych. Na podstawie profesjonalnej diagnozy skóry kosmetolog określi rodzaj cery oraz stworzy indywidualny program uwzględniający zarówno pielęgnację domową, jak i gabinetową.

Konsultacja kosmetyczna w Coco-Time jest bezpłatna. Zapraszamy do rezerwacji terminu, niezależnie od wieku, płci czy problemu ze skórą. Nasz kosmetolog służy radą, która może stać się początkiem ważnych zmian, prowadzących do poprawy nie tylko stanu skóry, ale również samopoczucia i pewności siebie. Zamiast samemu wyszukiwać i testować na siebie różne rozwiązania, lepiej po prostu dowiedzieć się od fachowca, co należy zrobić. Dlatego konsultacja kosmetyczna to najprostszy i najlepszy sposób na to, by zyskać wiedzę o zalecanych działaniach i zabiegach.