E-Light IPL + RF terapia na przebarwienia w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Piękna, gładka i wolna od przebarwień skóra jest w zasięgu ręki! Pomaga w tym terapia E-Light IPL+ RF. Polega ona na serii zabiegów, w czasie których stopniowo pozbyć się można uciążliwych przebarwień czy piegów na twarzy, dłoniach, szyi i dekolcie. Jak to możliwe? E-Light IPL+ RF jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne i działanie fali radiowej. Podczas terapii na przebarwienia wchłonięte przez melaninę światło przemienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Oznacza to, że po zabiegu może wystąpić łagodne łuszczenie się skóry bądź zaczerwienienia, co wkrótce ustępuje na rzecz nowej i jednolitej pod względem koloru skóry.

Usuwanie przebarwień Wrocław

Usuwanie piegów i przebarwień metodą E-Light IPL+ RF jest bezpieczne i skuteczne. Dbamy o to, by zabieg odbywał się w komfortowych warunkach. Pracujemy również na wysokiej jakości sprzęcie. Wszystko po to, by efekt w pełni zadowolił naszych klientów. Wszystkie osoby, które mieszkają w mieście Wrocław lub jego okolicach i interesuje je usuwanie przebarwień zapraszamy do skorzystania z naszych usług. E-Light IPL+ RF to sprawdzony i cieszący się popularnością zabieg, dzięki któremu wiele osób pozbyło się ze swojej twarzy różnego typu przebarwień i plam. Dodatkowo, w naszym salonie wykonywany jest on przez wykwalifikowaną kadrę, która chętnie szczegółowiej opowie o zabiegu oraz rozwieje wszystkie wątpliwości.

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu

Przebarwienia ciemnieją w ciągu kilku godzin od zabiegu (nawet do koloru gorzkiej czekolady). Do dwóch tygodni trwa proces łagodnego łuszczenia. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia skóry oraz sporadyczne strupy i pęcherze. Od razu po zabiegu można nałożyć makijaż.

Seria zabiegów

Wskazane jest wykonanie minimum 6 zabiegów w serii (zabieg co 2 tygodnie).

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

  • Twarz, szyja, dekolt 299 zł
  • Twarz, szyja 239 zł
  • Twarz 199 zł
  • Dłonie 119 zł

Poznaj ofertę promocyjną !!!

Przy odstępach w serii, nie dłuższych niż 3 tygodnie, od 5-go zabiegu rabat 20% (przy braku regularności ilość zabiegów zeruje się i będzie naliczana od nowa).

  • Twarz, szyja, dekolt 239 zł
  • Twarz, szyja 191 zł
  • Twarz 159 zł
  • Dłonie 95 zł

!Uwaga! Zgodnie z pkt 10 Regulaminu Salonu „Promocje i rabaty dostępne w Salonie nie łączą się.”

!Koniecznie wypróbuj!

Uwielbiamy łączyć ze sobą technologie, dzięki temu w szybszy sposób uzyskujemy jeszcze lepsze efekty dla Twojej skóry!

Połączenie E-Light IPL i kapsułki aktywnej WishPro w jednym zabiegu na twarz w cenie tylko 429 zł!