STYCZEŃ 2021

PIELĘGNACJA TWARZY

 • Liftingująco- drenujący zabieg Magnifico II Premium twarz+ szyja w cenie tylko 159 zł zamiast 219 zł.

PIELĘGNACJA CIAŁA

 • Kriolipoliza 2 przyłożenia w trakcie jednej wizyty w cenie tylko 209 zł zamiast 309 zł.

KOSMETYKI MARKI ELDAN

 • Produkty do tonizacji skóry ze zniżką 20 zł./szt.

Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Promocja trwa do 31.01.2021r.

Regulamin promocji „Poplotkujmy o Coco- Time”

Klient– osoba, która przynajmniej raz skorzystała z usług Salonu Coco- Time.

Nowy Klient– osoba, która w terminie od 08.01- 31.03.2021 pierwszy raz skorzysta z usług w Salonie Coco- Time.

Zabieg aparaturowy twarzy lub ciała– każdy zabieg na twarz lub ciało z użyciem technologii. Nie obejmuje usługi manicure i pedicure.

 1. Promocja trwa od 08.01.2020 do 31.03.2021.
 2. Promocja dotyczy tylko Klientów i Nowych Klientów korzystających z  zabiegów aparaturowych twarzy i ciała. Zniżka obejmuje zawsze tylko pojedynczy zabieg.
 3. Klient otrzymuje jednorazowo 50% zniżki na dowolny zabieg aparaturowy twarzy lub ciała, jeżeli z jego polecenia w okresie trwania promocji do salonu zgłoszą się trzej Nowi Klienci i skorzystają z zabiegu aparaturowego twarzy lub ciała.
 4. Nowy Klient zobowiązany jest podczas pierwszej wizyty powołać się na Klienta od którego dowiedział się o promocji i  usługach salonu. W przeciwnym wypadku osoba nie zostanie dopisana do „konkursowej trójki”.
 5. W okresie trwania promocji, Klient może polecić usługi salonu dowolnej ilości Nowych Klientów i uzyskać więcej niż jedną zniżkę (za każdą kolejną trójkę Nowych Klientów). Uwaga, zniżki nie łączą się. Do jednej usługi przysługuje jeden rabat 50%. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami w Salonie Coco- Time.
 6. Nowy Klient, jeżeli powoła się na Klienta i udział w promocji, otrzymuje 10%  zniżki, podczas pierwszej wizyty na zabieg aparaturowy twarzy lub ciała. Uwaga, zniżka nie łączy się z innymi promocjami w Salonie Coco- Time.
 7. Klient, który uzyskał zniżkę 50% na zabieg aparaturowy twarzy lub ciała, może wykorzystać ją do 15.04.2021, po tym terminie nie ma możliwości skorzystania z promocji.
 8. Udział w promocji oznacza, że osoba, potwierdza, że zapoznała się z treścią regulaminu i akceptuje go.   
 9. W promocji mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
 10. Regulamin promocji dostępny jest w recepcji Salonu Coco- Time oraz na stronie internetowej https://coco-time.pl/promocje-miesiaca/ i https://www.moment.pl/coco-time.