Promocje miesiąca PAŹDZIERNIK 2022

Już są! Oto one, promocje miesiąca! Uwielbiane przez nasze Klientki zabiegi pielęgnacyjne w niższych, promocyjnych cenach.

W Salonie kosmetycznym Coco-Time co miesiąc prezentujemy 3 promocje. Jedna obejmuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, druga modelowanie sylwetki a trzecia świetne kosmetyki do pielęgnacji domowej marki Eldan Cosmetics.

PIELĘGNACJA TWARZ + SZYJA – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • WishPro kapsułka aktywna + Black Doll- peeling węglowy

Za zabieg zapłacisz 379 zł zamiast 459 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 80 zł !

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy warto wykonywać w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty Pamiętaj, że zabieg z promocji miesiąca możesz zakupić również jako voucher i wykorzystać go podczas kolejnych wizyt. Standardowo voucher ważny jest 2 miesiące, dostosowujemy długość w przypadku większej liczby zakupionych zabiegów.

CIAŁO – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • Karboksyterapia

20% RABATU na wybrane partie ciała

Aby zabieg karboksyterapii był skuteczny i przyniósł wymarzone rezultaty, należy wykonać go w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty. W przypadku tego zabiegu warto wykonać 8 powtórzeń. Przy zakupie karnetu DODATKOWY RABAT!

KOSMETYKI MARKI ELDAN COSMETICS

  • Linia Cellular Shock

15% RABATU przy zakupie min 2 produktów

Pamiętaj, że pielęgnacja domowa w znacznym stopniu wpływa na podtrzymanie efektu zabiegowego. Wizyta w salonie kosmetycznym to jedno, natomiast codzienna rutyna dbania o Twoją skórę w domu z pewnością zaowocuje piękną i świetlistą cerą bez niedoskonałości. Dowiedz się więcej o kosmetykach włoskiej marki Eldan podczas odwiedzin w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Promocje ważne do 31.10.2022.

Zapraszamy!