Promocje miesiąca CZERWIEC 2023

Już są! Oto one, promocje miesiąca! Uwielbiane przez nasze Klientki zabiegi pielęgnacyjne w niższych, promocyjnych cenach.

W Salonie kosmetycznym Coco-Time co miesiąc prezentujemy 3 promocje. Jedna obejmuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, druga modelowanie sylwetki a trzecia świetne kosmetyki do pielęgnacji domowej marki Eldan Cosmetics.

PIELĘGNACJA TWARZ + SZYJA – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • sBiorad

Za zabieg zapłacisz 409 zł zamiast 479 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 70 zł !

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy warto wykonywać w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty Pamiętaj, że zabieg z promocji miesiąca możesz zakupić również jako voucher i wykorzystać go podczas kolejnych wizyt. Standardowo voucher ważny jest 2 miesiące, dostosowujemy długość w przypadku większej liczby zakupionych zabiegów.

CIAŁO – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • Magnifico II Premium (do wyboru: brzuch, boczki, uda, pośladki, ramiona) – bez liposukcji

-15% na wybraną partię!

Aby zabieg był skuteczny i przyniósł wymarzone rezultaty, należy wykonać go w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty. W przypadku tego zabiegu warto wykonać 6 zabiegów.

KOSMETYKI MARKI ELDAN COSMETICS

  • Ecta krem + Ecta eye serum

w cenie 261zł zamiast 308zł !

Pamiętaj, że pielęgnacja domowa w znacznym stopniu wpływa na podtrzymanie efektu zabiegowego. Wizyta w salonie kosmetycznym to jedno, natomiast codzienna rutyna dbania o Twoją skórę w domu z pewnością zaowocuje piękną i świetlistą cerą bez niedoskonałości. Dowiedz się więcej o kosmetykach włoskiej marki Eldan podczas odwiedzin w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Promocje ważne do 30.06.2023.

Zapraszamy!