Promocje miesiąca MAJ 2024

Już są! Oto one, promocje miesiąca! Uwielbiane przez nasze Klientki zabiegi pielęgnacyjne w niższych, promocyjnych cenach.

W Salonie kosmetycznym Coco-Time co miesiąc prezentujemy 3 promocje. Jedna obejmuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, druga modelowanie sylwetki a trzecia świetne kosmetyki do pielęgnacji domowej marki Eldan Cosmetics.

PIELĘGNACJA TWARZ+SZYJA – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • Synergy+ 4 etapy – kompleksowy zabieg

Za zabieg zapłacisz 319 zł zamiast 389 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 70 zł !

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy warto wykonywać w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty Pamiętaj, że zabieg z promocji miesiąca możesz zakupić również jako voucher i wykorzystać go podczas kolejnych wizyt. Standardowo voucher ważny jest 2 miesiące, dostosowujemy długość w przypadku większej liczby zakupionych zabiegów.

CIAŁO – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • HIFU FOCUSHAPE partia do wyboru (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona)

Za zabieg zapłacisz 459 zł zamiast 550 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 91 zł !

Aby zabieg był skuteczny i przyniósł wymarzone rezultaty, należy wykonać go w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty. W przypadku tego zabiegu warto wykonać 3 zabiegi.

KOSMETYKI MARKI ELDAN COSMETICS

  • Skin Defence 50+ krem+serum

w cenie 295zł zamiast 348zł!

Pamiętaj, że pielęgnacja domowa w znacznym stopniu wpływa na podtrzymanie efektu zabiegowego. Wizyta w salonie kosmetycznym to jedno, natomiast codzienna rutyna dbania o Twoją skórę w domu z pewnością zaowocuje piękną i świetlistą cerą bez niedoskonałości. Dowiedz się więcej o kosmetykach włoskiej marki Eldan podczas odwiedzin w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Promocje ważne do 31.05.2024.

Zapraszamy!