Promocje miesiąca maj 2022

Już są! Oto one, promocje miesiąca! Uwielbiane przez nasze Klientki zabiegi pielęgnacyjne w niższych, promocyjnych cenach.

W Salonie kosmetycznym Coco-Time co miesiąc prezentujemy 3 promocje. Jedna obejmuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, druga modelowanie sylwetki a trzecia świetne kosmetyki do pielęgnacji domowej marki Eldan Cosmetics.

PIELĘGNACJA TWARZ + SZYJA – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • OxyGemeo + Infuzja tlenowa do zabiegu

Za zabieg zapłacisz 239 zł zamiast 288 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 49 zł !

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy warto wykonywać w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty terapii. Pamiętaj, że zabieg z promocji miesiąca możesz zakupić również jako voucher i wykorzystać go podczas kolejnych wizyt. Standardowo voucher ważny jest 2 miesiące, dostosowujemy długość w przypadku większej liczby zakupionych zabiegów.

MODELOWANIE SYLWETKI – PROMOCJE MIESIĄCA.

  • Wybrana opcja zabiegu Hifu Focushape na ciało (brzuch, boczki, uda, pośladki, ramiona).

Za zabieg zapłacisz 399 zł zamiast 510 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 111 ZŁ !

Aby zabieg modelowania sylwetki był skuteczny i przyniósł wymarzone rezultaty, należy wykonać go w serii. Dzięki temu z zabiegu na zabieg uzyskujemy coraz lepsze efekty. W przypadku Hifu Focushape warto wykonać około 3 zabiegi (zabieg co 3 tygodnie). Pamiętaj, że zabieg z promocji miesiąca możesz zakupić również jako voucher i wykorzystać go podczas kolejnych wizyt. Standardowo voucher ważny jest 2 miesiące, dostosowujemy długość w przypadku większej liczby zakupionych zabiegów.

KOSMETYKI MARKI ELDAN COSMETICS

  • Zestaw krem do twarzy Skin Defence Peptides Cream 50 ml i serum Skin Defence Peptides Serum 30 ml.

Za zestaw zapłacisz 268 zł zamiast 318 zł ! OSZCZĘDZASZ AŻ 50 ZŁ !

Pamiętaj, że pielęgnacja domowa w znacznym stopniu wpływa na podtrzymanie efektu zabiegowego. Wizyta w salonie kosmetycznym to jedno, natomiast codzienna rutyna dbania o Twoją skórę w domu z pewnością zaowocuje piękną i świetlistą cerą bez niedoskonałości. Dowiedz się więcej o linii Skin Defence Peptides podczas odwiedzin w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Promocje ważne do 31.05.2022.

Zapraszamy!