Epilacja laserowa Coolite Evo 3 w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Epilacja laserowa Coolite Evo 3 laserem diodowym trójwiazkowym, pozwala szybko i skutecznie pozbyć się owłosienia z różnych partii ciała. Poza wysoką skutecznością epilacja laserowa Coolite Evo 3, zapewnia całkowite bezpieczeństwo, czyli redukuje ryzyko niepożądanych skutków ubocznych.

Dotychczasowe metody usuwania owłosienia (depilacja woskiem, golenie, elektroliza) wiążą się nie tylko ze zwiększeniem tendencji do wrastania włosków, ale przede wszystkim licznymi konsekwencjami o negatywnym działaniu dla skóry. Tradycyjne formy depilacji przyczyniają się do reakcji alergicznych, przebarwień, a nawet blizn. Epilacja laserem diodowym Coolite Evo 3 jest bezpieczna, ponieważ- jako metoda bezinwazyjna – nie wpływa na strukturę naskórka. Jej celem jest zniszczenie brodawek oraz mieszków włosowych poprzez stopniowe podnoszenie ich temperatury.

Skuteczna epilacja laserowej Coolite Evo 3.

Epilacja laserowa Coolite Evo 3 jest laserem diodowym trójwiązkowym o długościach wiazek 810/940/1064nm o dużej mocy odpowiednie dla wszystkich rodzajów fototypów. Chłodzenie do -13 stopni zapewnia komfort w trakcie zabiegu. Aby utrzymać jego efekty, należy jednak wykonać serią zabiegów (w regularnych odstępach czasowych). Wynika to z naturalnego cyklu włosa, który obejmuje trzy fazy. Wykonywanie tego typu usług zaleca się w pierwszej fazie aktywnego wzrostu włosa (anagenu), ponieważ w tym czasie jego struktura jest podatna na działanie lasera.

Przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserowej Coolite Evo 3.

epilacja laserowa coolite pro

 Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej Coolite Evo 3:

 • Tydzień przed nie wykonywać powierzchownych peelingów obszaru zabiegowego aby nie podrażniać miejsca zabiegowego.
 • Trzy miesiące przed zabiegiem nie wykonywać głębokich peelingów obszaru zabiegowego.
 • Zaprzestać stosowania preparatów zawierających witaminę A na 5 dni przed zabiegiem.
 • Nie korzystać z solarium oraz nie eksponować skóry na promienie słoneczne na około miesiąc przed zabiegiem ponieważ opalona skóra jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.
 • Nie stosować samoopalaczy na dwa tygodnie przed zabiegiem.
 • Odczekać 2-3 dnia od ekstrakcji zęba.
 • Nie pić alkoholu w dniu zabiegu.
 • Dzień przed zabiegiem dokładnie ogolić włosy maszynką.
 • Po przyjściu do Salonu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie KARTY KLIENTA w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu.

Zalecenia po zabiegu epilacji laserowej Coolite Evo 3:

Epilacja laserowa Coolite Pro, Salon Coco-Time Wrocław

Seria zabiegów

Wskazane jest wykonanie minimum 6-8 zabiegów w serii (zabieg co 6 tygodni). Po skończonej serii należy wykonać zabieg przypominający- raz/ 2 razy w roku w celu podtrzymania efektów zabiegu.

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

 • Mała partia (do wyboru: nad górną wargą, baki, broda, pachy, stopy, kresa biała, linia bikini, okolice brodawek) 199 zł
 • Średnia partia ( do wyboru: cała twarz, łydki- za kolano, bikini, przedramiona, ramiona, brzuch, uda, pośladki, klatka piersiowa) 299 zł
 • Duża partia (do wyboru: całe nogi, plecy, całe ręce, bikini głębokie) 459 zł

Uwaga! Łydki i uda to duża partia- całe nogi, ramiona i przedramiona to duża partia- całe ręce.

Dostępny pakiet 6 zabiegów w atrakcyjnej cenie !!!

!Uwaga! Zgodnie z pkt 10 Regulaminu Salonu „Promocje i rabaty dostępne w Salonie nie łączą się.”

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat epilacji laserowej? Zapraszamy, zapoznaj się z artykułem na naszym blogu.