Kriolipoliza Wrocław

Kriolipoliza to bardzo popularna metoda walki z nadprogramowymi kilogramami. W salonie kosmetycznym Coco- Time Wrocław możesz wykonać ten zabieg i cieszyć się zgrabną sylwetką!

Dla kogo jest zabieg kriolipolizy?

Metodę poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg jest najczęściej stosowany w trzech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder i górnej partii ud.

Nie poleca się kriolipolizy osobom, które chcą zredukować obwód ud, bioder czy pozbyć się tłuszczu z dużych powierzchni ciała.

Na czym polega kriolipoliza?

Metoda polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i stopniowo są eliminowane z organizmu, za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych bezpowrotnie są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów od 2 do 4 miesięcy po zabiegu. Jest on bezbolesny, nie pozostawia blizn ani znaków na skórze.

Jeśli jesteś zdecydowana wykonać zabieg w mieście Wrocław, to serdecznie zapraszamy do naszego salonu Coco-Time. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i zapewniamy najwyższą jakość usługi. Nasz gabinet jest przytulny i pozwala na spędzenie zabiegu w przyjemnym otoczeniu. Odpowiednio wykwalifikowana kadra przeprowadzi kriolipolizę sprawnie i skutecznie. Pracownicy są także otwarci na wszelkie pytania i chętnie więcej opowiedzą o samym zabiegu. Dzięki naszej ofercie, kriolipoliza we Wrocławiu jest dostępna dla każdej osoby, która zmaga się z nadmiarem komórek tłuszczowych w wybranych partiach ciała

Kriolipoliza

Kriolipoliza – przeciwwskazania.

Kriolipoliza

Kriolipoliza – zalecenia po zabiegu.

Kriolipoliza

Dodatkowe informacje.

Przez pierwsze 2-3 dni po zabiegu klient może odczuwać miejscowe drętwienie skóry. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy.

Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu. Zaleca się kontrolowanie wagi poprzez stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń by nie doprowadzić do nagromadzenia się nowej, zbędnej tkanki tłuszczowej.

Czas przyłożenia 1 głowicy wynosi 60 min.
Maksymalny czas trwania jednej sesji zabiegowej wynosi 3 h.
Ilość przyłożeń głowicy oraz czas zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta.

Seria zabiegów

Dla uzyskania najlepszych efektów poleca się wykonanie minimum 3 zabiegów w serii (zabieg raz w miesiącu).

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

  • 4 przyłożenia w trakcie jednej wizyty 499 zł
  • 3 przyłożenia w trakcie jednej wizyty 449 zł
  • 2 przyłożenia w trakcie jednej wizyty 349 zł
  • 1 przyłożenie w trakcie wizyty 249 zł
  • Kolejne (powyżej 4) przyłożenie głowicy w trakcie jednej wizyty 99 zł

DOSTĘPNA OFERTA PROMOCYJNA dla opcji 4- przyłożenia w trakcie wizyty!!!

!Uwaga! Zgodnie z pkt 10 Regulaminu Salonu „Promocje i rabaty dostępne w Salonie nie łączą się.”