Peeling chemiczny pHformuła w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Peeling chemiczny, to bardzo popularny zabieg, o różnym zastosowaniu dla skóry. Jeżeli szukasz preparatów, które w skuteczny sposób zrewitalizują Twoją twarz to zapraszamy na zabiegi w naszym salonie!

Peeling chemiczny – czym jest resurfacing pHformuła?

Resurfacing odmłodzenie skóry poprzez jej odbudowę. Resurfacing to całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry co w konsekwencji prowadzi do jej przebudowy. Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

pHformula to złożone roztwory substancji aktywnych do dermatologicznego resurfacingu skóry, w skład których wchodzą: – hydroksykwasy (alfa-hydroksykwasy AHA, beta-hydroksykwasy, ketokwasy) – polihydroksykwasy PHA – witaminy – substancje aktywne należące do różnych grup chemicznych, tj. retinol, azeloglicyna, glutation i in.

Działanie chemicznego resurfacingu różni się od działania tradycyjnych peelingów. Peelingi tradycyjne powodują powierzchowne złuszczanie skóry, natomiast kontrolowany resurfacing aktywnie pobudza regenerację komórek w różnych warstwach skóry, a jednocześnie redukuje podrażnienia.

peeling chemiczny

Wskazania do zabiegu

  • pHFormuła ANTI AGE – wskazania: objawy starzenia skóry: fotostarzenie, zmiany pigmentacyjne, szara i pozbawiona blasku skóra, zmarszczki mimiczne.
  • pHFormuła ACNE- wskazania: trądzik, osoby ze skórą tłustą i trądzikową z nadmiarem serum oraz rozszerzonymi porami.
  • pHFormuła CR1- wskazania: trądzik różowaty.
  • pHFormuła V.I.T.A. C.- wskazania: skóra pozbawiona blasku, zmęczona, pierwsze oznaki starzenia.

Przeciwwskazania

Peeling chemiczny- zalecenia po zabiegu

peeling chemiczny

Seria zabiegów

Wskazane jest wykonanie 4-5 zabiegów w serii (zabieg co 3-4 tygodnie).

Peeling chemiczny Wrocław – dodatkowe informacje

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i lekko obrzęknięta (nawet do kilku dni). Możliwe jest odczuwanie niewielkiego pieczenia, swędzenia i palenia skóry.

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

  • Twarz, szyja, dekolt 330 zł
  • Twarz, szyja 270 zł
  • Vitamina C do zabiegu twarz, szyja dekolt 80 zł
  • Vitamina C do zabiegu twarz, szyja 60 zł