Witaj w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Decydując się na zabiegi w naszym salonie zyskujesz GWARANCJĘ POWODZENIA! ponieważ działamy w tej branży już 8 lat i mamy do dyspozycji wszystkie najnowocześniejsze technologie.

Zajmujemy się zarówno pielęgnacją twarzy jak i modelowaniem sylwetki. Wykonasz u nas również epilację laserową, usuwanie tatuażu oraz terapię blizn.

 

Znajdziemy dla Ciebie SKUTECZNE ROZWIĄZANIE PIELĘGNACYJNE!

W naszej ofercie znajdziesz około 30 urządzeń kosmetycznych, to dzięki nim możemy z sukcesem pracować nad naszym wspólnym celem jakim jest TWOJE PIĘKNO i związane z nim DOBRE SAMOPOCZUCIE.

 

Twoje NAJLEPSZE EFEKTY uzyskamy w oparciu o wewnętrznie wypracowane procedury. Rozwiązania nie są kwestią przypadku ale naszej wiedzy i doświadczenia.

 

Poznasz WYSOKIEJ JAKOŚCI produkty kosmetyczne na których przeprowadzamy pielęgnacje.

Preparaty, na których wykonujemy zabiegi są dokładnie wyselekcjonowane i w znacznym stopniu wpływają na przyspieszenie pozytywnych rezultatów terapii.

 

W Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław zapewniamy najwyższe standardy BEZPIECZEŃSTWA i HIGIENY.

 

Trafisz w ręce EKSPERTÓW! Jesteśmy kosmetologami z wyższym wykształceniem, pasjonatami w swojej dziedzinie więc istotną kwestią jest dla nas ciągły rozwój i poszerzanie kwalifikacji.

 

Działamy jako WZORCOWY GABINET jednego z wiodących, polskich dystrybutorów sprzętu kosmetycznego- Hurtowni Mimari.

Z racji ścisłej współpracy, oprócz codziennych zabiegów w salonie, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami z branży. Szkolimy z obsługi urządzeń kosmetycznych i MAMY REALNY WPŁYW na rozwój rynku kosmetycznego w Polsce!

 

Umów bezpłatną konsultację w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław i poznaj wszystkie najnowsze technologie. Przekonaj się jak odpowiednio dobrana, indywidualna pielęgnacja pomoże Ci zatrzymać PIĘKNO i MŁODOŚĆ na dłużej.

 

Salon kosmetyczny Coco-Time – Technologia i wiedza w służbie PIĘKNA!