Specjaliści w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Olimpia Gielgier

Olimpia Gielgier

Starszy Specjalista Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.
Agata Wojciechowska

Agata Wojciechowska

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z wielką chęcią poszerza wiedzę oraz umiejętności z zakresu kosmetologii. Swoją pracę opiera na holistycznym podejściu, ponieważ jest przekonana o niezwykłości funkcjonowania ludzkiego organizmu, która wraz z dobrze dobraną pielęgnacją ma wiele wspólnego z zewnętrznym pięknem. Każdego klienta przyjmuje z ogromna życzliwością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Prywatnie miłośniczka książek, sportu oraz dobrej kuchni.

Aleksandra Głyda

Recepcjonistka
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży beauty jako doradca klienta. Lubi kontakt z ludźmi, dlatego każdego wita otwarcie i z uśmiechem. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków. Dba o jakość i unikatowość salonu. Jest osobą wesołą, kontaktową, ambitną i dokładną. Prywatnie miłośniczka psów, podróży, kuchni włoskiej i dobrej muzyki.