Specjaliści

Olimpia Gielgier

Kosmetolog
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.

Aleksandra Neudek

Kosmetolog
Tytuł magistra kosmetologii zdobyła w Państwowej Wyższej Szkole Medycznej w Opolu. Kosmetologia i medycyna estetyczna to jej pasja, dlatego uczestniczy w licznych kongresach branżowych i regularnie poszerza wiedzę o nowości w tej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach High-Tech na twarz oraz ciało. Najbardziej lubi zabiegi dające szybkie efekty. Prywatnie miłośniczka podróży, literatury i kotów.

Magdalena Kopeć

Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Zdobywanie wiedzy jak i nowych umiejętności to dla niej przyjemność dlatego nieustannie śledzi nowinki z dziedziny kosmetologii. Wciąż poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje. W pracy najważniejsza jest dla niej atmosfera oraz zadowolenie klienta z efektów zabiegów. Każdego traktuje indywidualnie z dużą cierpliwością i uwagą. Jej konikiem są kosmetyki. Z chęcią testuje na sobie preparaty oraz pogłębia wiedzę na temat ich właściwości, dzięki temu potrafi trafnie dobrać pielęgnację domową dla swoich klientów. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, podróży oraz rękodzieła.

Sylwester Wojtkowiak

Kosmetolog
Absolwent Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Szkoleniowiec Firmy Mimari. Specjalizuje się modelowaniu sylwetki i zabiegach pielęgnacyjnych twarzy wykorzystujących najnowsze technologie. Pracuje z przekonaniem, że ówczesny rozwój kosmetologii w znaczący sposób wpływa na podwyższenie jakości i komfortu życia. Od swoich podopiecznych wymaga pełnego zaangażowania w terapię. Prywatnie zwolennik dobrej kuchni -szczególnie roślinnej, koszykówki i muzyki lat 60-tych.

Miśkiewicz Małgorzata

Kierownik salonu
Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie uzyskujący tytuł kosmetologa. Jej pasją jest kosmetyka kolorowa, stylizacja oka poprzez przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz nowości technologiczne wykorzystywane w kosmetologii. W rozwoju zawodowym kieruje się cytatem „piękno jest po to by zachwycało do pracy” dlatego też w pełni oddaje się pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta, doradzając i pokazując jaki kierunek powinni obrać aby czuć się fantastycznie we własnej skórze.

Pasternak Alicja

Manager salonu
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywała podczas pracy w salonie oferującym rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii kosmetycznej oraz w luksusowym spa, gdzie uczyła się światowych technik masażu i holistycznego podejścia do całego przebiegu procedury zabiegowej. W branży kosmetologicznej ceni sobie szerokie możliwości nieustannego rozwoju. Obecnie skupia się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w prowadzeniu salonu kosmetycznego gdzie wraz z profesjonalnym zespołem ekspertów w dziedzinie kosmetologii będzie mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Prywatnie fanka powieści kryminalnych, muzyki na żywo oraz dobrego humoru.