Specjaliści w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Olimpia Gielgier

Olimpia Gielgier

Starszy Specjalista Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.
Julia Ratuszny

Julia Ratuszny

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją podologia. Ceni kompleksowe podejście do problemu klienta, ponieważ wierzy, że znalezienie przyczyny jest jedynym sposobem rozwiązania. Szczególnie interesuje się dietą w chorobach skóry i psychodermatologią. Jej pasją jest jazda konna, podróże oraz psychologia kryminalna.
Patrycja Nowakowska

Patrycja Nowakowska

Manager, Kosmetolog - Szkoleniowiec
Tytuł  magistra kosmetologii zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego we  Wrocławiu. Ciągle głodna wiedzy, stara się być na bieżąco z wszelkimi  nowinkami w branży. Praca w renomowanym SPA sprawiła, że chce zapewnić  swoim klientom jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Wierzy, że  znalezienie przyczyny problemu oraz indywidualne dobranie terapii może  zdziałać cuda. Prywatnie miłośniczka tańca i dobrej herbaty.
Agata Wojciechowska

Agata Wojciechowska

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z wielką chęcią poszerza wiedzę oraz umiejętności z zakresu kosmetologii. Swoją pracę opiera na holistycznym podejściu, ponieważ jest przekonana o niezwykłości funkcjonowania ludzkiego organizmu, która wraz z dobrze dobraną pielęgnacją ma wiele wspólnego z zewnętrznym pięknem. Każdego klienta przyjmuje z ogromna życzliwością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Prywatnie miłośniczka książek, sportu oraz dobrej kuchni.

Aleksandra Głyda

Recepcjonistka
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży beauty jako doradca klienta. Lubi kontakt z ludźmi, dlatego każdego wita otwarcie i z uśmiechem. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków. Dba o jakość i unikatowość salonu. Jest osobą wesołą, kontaktową, ambitną i dokładną. Prywatnie miłośniczka psów, podróży, kuchni włoskiej i dobrej muzyki.