Specjaliści w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Olimpia Gielgier

Starszy Specjalista Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.

Natalia Kosarzewska

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na podstawie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz doświadczeniu w branży estetycznej tworzy skuteczne beauty plany. Zabiegowiec z powołania, który od kilku lat prowadzi również szkolenia z zabiegów aparaturowych na twarz i ciało. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, dba nie tylko o wysoki poziom usług, ale również o miłą atmosferę podczas sesji zabiegowych. Prywatnie fanka dobrego rocka i zagadnień z psychologii.

Alina Herbut

Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Masażystka oraz absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Poznaniu na kierunku podologia ortopedyczna.
Praca jest jej wielką pasją. Ciągle poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach kosmetologicznych. Podczas zabiegów skupia się na bezpieczeństwie oraz komforcie klientów.
Hobbystycznie zajmuje się makijażem. Prywatnie miłośniczka kotów, dobrej książki oraz ogrodnictwa.

Aleksandra Potyra

Recepcjonistka/Kierownik salonu
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży beauty jako doradca klienta. Lubi kontakt z ludźmi, dlatego każdego wita otwarcie i z uśmiechem. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków. Dba o jakość i unikatowość salonu. Jest osobą wesołą, kontaktową, ambitną i dokładną. Prywatnie miłośniczka psów, podróży, kuchni włoskiej i dobrej muzyki.

Natalia Góralska

Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetologia to jej powołanie, jest dokładna i staranna co w tym zawodzie jest cenną cechą. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dzięki czemu może on poczuć się zaopiekowany. Prywatnie miłośniczka sportu, każdą wolną chwilę lubi spędzić w aktywny sposób.