Specjaliści

Olimpia Gielgier

Kosmetolog
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.

Agnieszka Wasilewska

Kosmetolog
Ukończyła  Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł kosmetologa  oraz Politechnikę Wrocławską uzyskując tytuł magistra inżyniera z  biotechnologii. Kosmetologią zajmuje się od 10 lat. Jej pasją jest  kosmetyka biała, wraz z analizą najmniejszych składników oraz procesem  wytwarzania, który dokładnie poznała w laboratorium „Tołpa” Torf  Corporation. Dodatkowo jest dermokonsultantką z zakresu pielęgnacji  skóry, która uwielbia pracę z ludźmi. Nieustannie pogłębia wiedzę z  najnowszych osiągnięć kosmetologii, aby jako profesjonalista najlepiej  sprostać wymaganiom i potrzebom poszczególnych klientów. Jej pasją jest  po prostu piękno.

Magdalena Kopeć

Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Zdobywanie wiedzy jak i nowych umiejętności to dla niej przyjemność dlatego nieustannie śledzi nowinki z dziedziny kosmetologii. Wciąż poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje. W pracy najważniejsza jest dla niej atmosfera oraz zadowolenie klienta z efektów zabiegów. Każdego traktuje indywidualnie z dużą cierpliwością i uwagą. Jej konikiem są kosmetyki. Z chęcią testuje na sobie preparaty oraz pogłębia wiedzę na temat ich właściwości, dzięki temu potrafi trafnie dobrać pielęgnację domową dla swoich klientów. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, podróży oraz rękodzieła.

Patrycja Nowakowska

Kosmetolog
Tytuł  magistra kosmetologii zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego we  Wrocławiu. Ciągle głodna wiedzy, stara się być na bieżąco z wszelkimi  nowinkami w branży. Praca w renomowanym SPA sprawiła, że chce zapewnić  swoim klientom jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Wierzy, że  znalezienie przyczyny problemu oraz indywidualne dobranie terapii może  zdziałać cuda. Prywatnie miłośniczka tańca i dobrej herbaty.

Socha Adriana

Recepcjonistka
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Kosmetologii we Wrocławiu. Jej wykształcenie odzwierciedla życiową pasję, jaką jest pielęgnacja urody i szeroko pojęta dbałość o zdrowie, dlatego wciąż zgłębia wiedzę w tej tematyce. Doświadczenie zawodowe zdobyła w salonie, gdzie zajmowała się kosmetyką upiększającą oraz pielęgnacją ciała. W dalszym ciągu rozwija się stawiając na samokształcenie i pracę z najlepszym zespołem, dbającym o najwyższą jakość obsługi. Dziedzina, której poświęciła dużo serca, to stylizacja i upiększanie rzęs. Lubi kontakt z ludźmi a ich uśmiech i zadowolenie motywują ją do jeszcze większych starań. Prywatnie interesuje się zdrowym odżywianiem, lubi poznawać nowe miejsca i ciekawe osoby.

Pasternak Alicja

Manager salonu
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywała podczas pracy w salonie oferującym rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii kosmetycznej oraz w luksusowym spa, gdzie uczyła się światowych technik masażu i holistycznego podejścia do całego przebiegu procedury zabiegowej. W branży kosmetologicznej ceni sobie szerokie możliwości nieustannego rozwoju. Obecnie skupia się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w prowadzeniu salonu kosmetycznego gdzie wraz z profesjonalnym zespołem ekspertów w dziedzinie kosmetologii będzie mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Prywatnie fanka powieści kryminalnych, muzyki na żywo oraz dobrego humoru.