Specjaliści

Olimpia Gielgier

Kosmetolog
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.

Julia Ratuszny

Kosmetolog
Magister kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją podologia. Ceni kompleksowe podejście do problemu klienta, ponieważ wierzy, że znalezienie przyczyny jest jedynym sposobem rozwiązania. Szczególnie interesuje się dietą w chorobach skóry i psychodermatologią. Jej pasją jest jazda konna, podróże oraz psychologia kryminalna.

Agata Wojciechowska

Kosmetolog
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z wielką chęcią poszerza wiedzę oraz umiejętności z zakresu kosmetologii. Swoją pracę opiera na holistycznym podejściu, ponieważ jest przekonana o niezwykłości funkcjonowania ludzkiego organizmu, która wraz z dobrze dobraną pielęgnacją ma wiele wspólnego z zewnętrznym pięknem. Każdego klienta przyjmuje z ogromna życzliwością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Prywatnie miłośniczka książek, sportu oraz dobrej kuchni.

Patrycja Nowakowska

Kosmetolog
Tytuł  magistra kosmetologii zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego we  Wrocławiu. Ciągle głodna wiedzy, stara się być na bieżąco z wszelkimi  nowinkami w branży. Praca w renomowanym SPA sprawiła, że chce zapewnić  swoim klientom jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Wierzy, że  znalezienie przyczyny problemu oraz indywidualne dobranie terapii może  zdziałać cuda. Prywatnie miłośniczka tańca i dobrej herbaty.

Adriana Socha

Recepcjonistka
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Kosmetologii we Wrocławiu. Jej wykształcenie odzwierciedla życiową pasję, jaką jest pielęgnacja urody i szeroko pojęta dbałość o zdrowie, dlatego wciąż zgłębia wiedzę w tej tematyce. Doświadczenie zawodowe zdobyła w salonie, gdzie zajmowała się kosmetyką upiększającą oraz pielęgnacją ciała. W dalszym ciągu rozwija się stawiając na samokształcenie i pracę z najlepszym zespołem, dbającym o najwyższą jakość obsługi. Dziedzina, której poświęciła dużo serca, to stylizacja i upiększanie rzęs. Lubi kontakt z ludźmi a ich uśmiech i zadowolenie motywują ją do jeszcze większych starań. Prywatnie interesuje się zdrowym odżywianiem, lubi poznawać nowe miejsca i ciekawe osoby.

Alicja Pasternak

Manager salonu
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywała podczas pracy w salonie oferującym rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii kosmetycznej oraz w luksusowym spa, gdzie uczyła się światowych technik masażu i holistycznego podejścia do całego przebiegu procedury zabiegowej. W branży kosmetologicznej ceni sobie szerokie możliwości nieustannego rozwoju. Obecnie skupia się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w prowadzeniu salonu kosmetycznego gdzie wraz z profesjonalnym zespołem ekspertów w dziedzinie kosmetologii będzie mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Prywatnie fanka powieści kryminalnych, muzyki na żywo oraz dobrego humoru.