Specjaliści w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Olimpia Gielgier

Starszy Specjalista Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Terapeutka marki Dermalogica i Eldan. Wiedzę i doświadczenie poszerza na szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientami. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą terapię. Wierzy, że holistyczne podejście a także edukowanie, pozwala na określenie przyczyn problemu oraz dopasowanie dogodnego rozwiązania dla każdego klienta. Empatia i chęć niesienia pomocy sprawia, że praca to jej pasja. Najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój, bezpieczeństwo i precyzja w wykonywaniu zabiegów. Prywatnie miłośniczka kotów, nurkowania i gotowania.

Natalia Kosarzewska

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Magister Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na podstawie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz doświadczeniu w branży estetycznej tworzy skuteczne beauty plany. Zabiegowiec z powołania, który od kilku lat prowadzi również szkolenia z zabiegów aparaturowych na twarz i ciało. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, dba nie tylko o wysoki poziom usług, ale również o miłą atmosferę podczas sesji zabiegowych. Prywatnie fanka dobrego rocka i zagadnień z psychologii.

Alina Herbut

Kosmetolog - Szkoleniowiec
Licencjonowany kosmetolog Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Masażystka oraz absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Poznaniu na kierunku podologia ortopedyczna.
Praca jest jej wielką pasją. Ciągle poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach kosmetologicznych. Podczas zabiegów skupia się na bezpieczeństwie oraz komforcie klientów.
Hobbystycznie zajmuje się makijażem. Prywatnie miłośniczka kotów, dobrej książki oraz ogrodnictwa.

Aleksandra Potyra

Recepcjonistka
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży beauty jako doradca klienta. Lubi kontakt z ludźmi, dlatego każdego wita otwarcie i z uśmiechem. Chętnie doradza przy wyborze zabiegów, bonów podarunkowych czy kosmetyków. Dba o jakość i unikatowość salonu. Jest osobą wesołą, kontaktową, ambitną i dokładną. Prywatnie miłośniczka psów, podróży, kuchni włoskiej i dobrej muzyki.

Natalia Góralska

Kosmetolog
Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kosmetologia to jej powołanie, jest dokładna i staranna co w tym zawodzie jest cenną cechą. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dzięki czemu może on poczuć się zaopiekowany. Prywatnie miłośniczka sportu, każdą wolną chwilę lubi spędzić w aktywny sposób.