HIFU FOCUS SHAPE – lifting bezoperacyjny

Piękne i zgrabne wyglądające ciało to marzenie niemal każdego z nas. Dzięki zabiegowi HIFU FOCUS SHAPE na ciało, marzenie to może się spełnić!
Ten innowacyjny lifting bezoperacyjny pozwala na pozbycie się lokalnej tkanki tłuszczowej bez konieczności zastosowania chirurgicznych rozwiązań. Na czym on polega? Focushape Pro jest połączeniem technologii HIFU (high intensity focused ultrasound – skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu) z podciśnieniem. Dostarcza do tkanki tłuszczowej skoncentrowaną energię ultradźwiękową, przy równoczesnym zassaniu jej do rękojeści głowicy. Takie rozwiązanie pozwala zmaksymalizować efekty zabiegowe z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu. To nieinwazyjny zabieg do redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowania sylwetki w szczególności z okolic brzucha, ud, boczków, pośladków oraz ramion, czyli najczęściej spotykanych sfer problematycznych. Zapewnia on pożądany i długotrwały efekt.

Jak dokładnie działa w przypadku tego zabiegu podciśnienie? Zasysa ono skórę wraz z tkanką tłuszczową do środka głowicy. Wiązka HIFU penetruje bezpośrednio przez zassany fałd na kontrolowaną, ściśle określoną głębokość, powodując zniszczenie komórek tłuszczowych. Ponadto, podciśnienie zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową bardzo ciasno do wnętrza głowicy, a ciśnienie min. 40 Kpa, zwiększa penetrację energii do tkanki tłuszczowej znajdującą się pod kontrolą, z góry określoną głębokość 15 mm.

Choć klienci z miasta Wrocław i okolic mają do wyboru najróżniejsze zabiegi wyszczuplające, HIFU na ciało jest jedną z najlepszych propozycji. Ten niezwykle skuteczny lifting bezoperacyjny nie wymaga znieczulenia czy długiego okresy rekonwalescencji, nie wiąże się także z dyskomfortem czy bólem, a także stresem, które wynikają z zastosowania metod chirurgicznych. Focushape to idealne rozwiązanie modelujące sylwetkę również w przypadku osób aktywnych fizycznie, które jednak nie potrafią pozbyć się lokalnie występującej tkanki tłuszczowej. Wykonywane przez nas zabiegi wyszczuplające HIFU to nie tylko gwarancja satysfakcji i zadowolenia z lepiej prezentującej się sylwetki ciała, ale także gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA

  • Ogólny zły stan zdrowia i stany gorączkowe.
  • Ostre zapalenie zatok.
  • Ciąża i okres laktacji.
  • Choroby grzybicze, wirusowe i zapalne w miejscu zabiegowym.
  • Zastawki serca, rozrusznik.
  • Choroby nowotworowe.
  • Obecność metalowych implantów w miejscu zabiegowym.
  • Kruche naczynka.
  • Skłonność do powstawania wybroczyn.

SERIA ZABIEGOWA

Warto wykonać 3 zabiegi w serii (zabieg co 2-3 tygodnie).

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

  • I partia do wyboru: uda, brzuch, boczki, pośladki, ramiona 510 zł