HIFU Focus Shape w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław

Piękne i zgrabnie wyglądające ciało to marzenie niemal każdej z nas. Dzięki zabiegowi HIFU FOCUS SHAPE na ciało, marzenie to może się spełnić!

Na czym polega zabieg Hifu Focus Shape?

Ten innowacyjny lifting bezoperacyjny pozwala na pozbycie się lokalnej tkanki tłuszczowej bez konieczności zastosowania chirurgicznych rozwiązań. Na czym on polega? Focus Shape Pro jest połączeniem technologii HIFU (high intensity focused ultrasound – skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu) z podciśnieniem. Dostarcza do tkanki tłuszczowej skoncentrowaną energię ultradźwiękową, przy równoczesnym zassaniu jej do rękojeści głowicy. Takie rozwiązanie pozwala zmaksymalizować efekty zabiegowe z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu. To nieinwazyjny zabieg do redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowania sylwetki w szczególności z okolic brzucha, ud, boczków, pośladków oraz ramion, czyli najczęściej spotykanych sfer problematycznych. Zapewnia on pożądany i długotrwały efekt.

Jak dokładnie działa w przypadku tego zabiegu podciśnienie? Zasysa ono skórę wraz z tkanką tłuszczową do środka głowicy. Wiązka HIFU penetruje bezpośrednio przez zassany fałd na kontrolowaną, ściśle określoną głębokość, powodując zniszczenie komórek tłuszczowych. Ponadto, podciśnienie zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową bardzo ciasno do wnętrza głowicy, a ciśnienie min. 40 Kpa, zwiększa penetrację energii do tkanki tłuszczowej znajdującą się pod kontrolą, z góry określoną głębokość 15 mm.

Hifu Focus Shape Wrocław

Choć klienci z miasta Wrocław i okolic mają do wyboru najróżniejsze zabiegi wyszczuplające, HIFU na ciało jest jedną z najlepszych propozycji. Ten niezwykle skuteczny lifting bezoperacyjny nie wymaga znieczulenia czy długiego okresu rekonwalescencji, nie wiąże się także z dyskomfortem czy bólem, a także stresem, które wynikają z zastosowania metod chirurgicznych. Focus Shape to idealne rozwiązanie modelujące sylwetkę również w przypadku osób aktywnych fizycznie, które jednak nie potrafią pozbyć się lokalnie występującej tkanki tłuszczowej. Wykonywane przez nas zabiegi wyszczuplające HIFU to nie tylko gwarancja satysfakcji i zadowolenia z lepiej prezentującej się sylwetki ciała, ale także gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu.

Przeciwwskazania

Zalecenia po zabiegu Hifu Focus Shape

Seria zabiegów

Warto wykonać 3 zabiegi w serii (zabieg co 2-3 tygodnie).

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

  • I partia do wyboru: uda, brzuch, boczki, pośladki, ramiona 550 zł