Piękna i młoda skóra bez oznak starzenia? – poznaj ofertę w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Chcesz jak najdłużej zachować piękną i młodą cerę? Pomożemy Ci w tym! Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa to jedna z propozycji naszego salonu Coco-Time. Wykonujemy zabiegi przeciwstarzeniowe, które są indywidualnie dobierane do Twojej skóry na podstawie bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Najczęściej wykonywane są one w seriach, a nierzadko też łączone, aby uzyskać jak najlepsze efekty pozabiegowe. Proces starzenia się skóry jest niestety naturalną konsekwencją upływającego czasu. Jednak poprzez m.in. właściwą pielęgnację przeciwzmarszczkową oraz prowadzenie odpowiedniego stylu życia, możesz mieć duży wpływ na postępowanie zmian, jakie zachodzą w organizmie.

Wybierz profesjonalną pielęgnację przeciwzmarszczkową w Coco-Time!

Do znajdujących się w ofercie gabinetu kosmetycznego zabiegów przeciwstarzeniowych używamy nowoczesnych urządzeń takich jak m.in. laser frakcyjny, Hifu. Możemy Ci zaproponować m.in. bezinwazyjny lifting twarzy, fale radiowe w celu poprawienie jej owalu, mezoterapię lub radiofrekwencję mikroigłową, fotoodmładzanie skóry czy dla jej lepszego wyglądu – karboksyterapię wykorzystującą właściwości dwutlenku węgla.

Jeśli chcesz spowolnić procesy starzenia się skóry, zapraszamy na zabiegi przeciwzmarszczkowe do Coco-Time. Zapewnij sobie odpowiednią pielęgnację przeciwstarzeniową już dziś!

Jesteśmy wzorcowym, firmowym salonem wrocławskiej Hurtowni Mimari, dzięki temu dysponujemy szeroką gamą urządzeń kosmetycznych. Mamy rozwiązanie na każdy problem Twojej skóry!

Zabiegi przeciwstarzeniowe w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław:

 • Dr Pen – bardzo popularny i skuteczny zabieg mezoterapii mikroigłowej.
 • E-Light IPL + RF – program fotoodmładzania Twojej skóry.
 • Hifu – bezinwazyjny lifting twarzy!
 • Infuzja Magnetyczna WishPro Plus+ – indywidualnie dobrana pielęgnacja zawarta w kapsułkach ze składnikami aktywnymi.
 • Karboksyterapia – cudowne właściwości dwutlenku węgla dla lepszego wyglądu Twojej skóry!
 • Laser Frakcyjny – laserowe odmładzanie twarzy.
 • Magnifico II Premium – drenaż limfatyczny z falą radiową dla młodszego i promiennego wyglądu Twojej skóry!
 • Plasma – idealny i skuteczny sposób na opadające powieki!
 • sBiorad – fala radiowa, wyraźne poprawienie owalu Twojej twarzy!
 • Synergy+ – 4-etapowy zabieg od oczyszczenia poprzez dotlenienie i działanie przeciwzmarszczkowe!
 • UltraFrax RF – radiofrekwencja mikroigłowa, działanie fali radiowej i mikronakłuwania dla wyraźnego działania przeciwzmarszczkowego!

Klikając w powyższe nazwy, zostaniesz przekierowana na poszczególne strony, gdzie dowiesz się szczegółów na temat zabiegów. Jeżeli wolisz porozmawiać, zapraszamy, zadzwoń do nas, udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi, tak byś mogła z pełnym przekonaniem umówić się na zabieg z naszej oferty.

Możesz być pewna, że Twoją skórą zajmą się najlepsi profesjonaliści! Więcej o naszym zespole przeczytasz tutaj.

Salon kosmetyczny Coco-Time – Technologia i wiedza w służbie PIĘKNA!