Laserowe zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych

Wiele osób skarży się na stan swojej skóry. Zdarza się, że jest on przyczyną dyskomfortu, a nawet kompleksów. Są osoby, dla których dużym problemem jest chociażby łatwość czerwienienia się na twarzy, zarówno ze względów emocjonalnych, jak i pogodowych. Inni z kolei marzą o tym, by pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych. Na szczęście, z pomocą przychodzi nowoczesna technologia i wiedza z obszaru kosmetologii.

W Salonie kosmetycznym Coco Time mogą Państwo z powodzeniem zamknąć rozszerzone naczynia krwionośne oraz usunąć zmiany skórne. Metoda działania wybierana jest przez kosmetologa w trakcie konsultacji, która poprzedza zabieg. Dzięki temu można mieć 100% pewność, że podjęte kroki przyniosą zamierzony skutek. Cera każdego człowieka jest inna i wymaga nieco innego traktowania. Zabieg, który przynosi komuś świetne efekty, może nie być odpowiedni dla drugiej osoby. Dlatego bardzo ważne jest, by ze stanem skóry zapoznał się specjalista, który pomoże dobrać pomocną i bezpieczną metodę zabiegową.

Częstym wykonywanym przez nas zabiegiem jest laserowe zamykanie naczynek, które przebiega szybko i bezboleśnie. Metoda ta nie wymaga też specjalnych przygotowań. Zamykanie naczynek odbywa się za pomocą specjalnego lasera, który skutecznie redukcje rozszerzone naczynia ipozwala pozbyć się tzw. pajączków. W ofercie mamy również zabiegi pozwalające na pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych już po pierwszej wizycie w naszym gabinecie.

Zapraszamy osoby z miasta Wrocław i okolic na laserowe zamykanie naczynek i inne zabiegi pozwalające pozbyć się brodawek, włókniaków czy kłykcin. Zabiegi cechują się wysoką skutecznością, są bezbolesne i szybkie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by wizyta w gabinecie przebiegła w miłych warunkach. Nasi klienci mogą zadawać pytania, jeśli mają jakiekolwiek wątpliwości. Zamykanie naczynek nie ma przed nami tajemnic. Warto więc odwiedzić nasz gabinet we Wrocławiu, gdzie pomożemy Państwu poprawić stan skóry i pozbyć się niechcianych zmian.

METODY ZAMYKANIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

W salonie Coco- Time zabieg wykonujemy przy pomocy technologii:

METODY USUWANIA ZMIAN SKÓRNYCH

W Salonie Coco- Time łagodne zmiany skórne takie jak: brodawki pospolite, łojotokowe, brodawki płaskie, kurzajki dłoni i stóp, nieestetyczne włókniaki szyi i dekoltu, kłykciny – usuwamy przy pomocy:

  • Laser Frakcyjny CO²
  • Plasma
  • Termocell

Zabieg trwa chwilę, jest praktycznie bezkrwawy i bezbolesny. Ranka goi się z wytworzeniem strupka, bez blizny. Po zabiegu można normalnie funkcjonować.
Usuwanie zmian nie wymaga szycia rany, jest zwykle jednoetapowe i w przeciwieństwie do wymrażania i maści-daje 90-100% szansę na pozbycie się niechcianej zmiany skórnej już po jednym zabiegu.

Cena zabiegu zaczyna się od 150 zł i jest uzależniona od ilości zmian. Końcowa cena jest określana w trakcie konsultacji z kosmetologiem.