Laserowe zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych

W Salonie kosmetycznym Coco Time Wrocław nasi specjaliści wykonują zabieg zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych. Metoda działania wybierana jest przez kosmetologa w trakcie konsultacji, która poprzedza zabieg. Dzięki temu można mieć 100% pewność, że podjęte kroki przyniosą zamierzony skutek. Zabieg, który przynosi komuś świetne efekty, może nie być odpowiedni dla drugiej osoby. Dlatego bardzo ważne jest, by ze stanem skóry zapoznał się specjalista, który pomoże dobrać pomocną i bezpieczną metodę zabiegową.

usuwanie zmian skórnych

Laserowe usuwanie naczynek i usuwanie zmian skórnych.

Częstym wykonywanym przez nas zabiegiem jest laserowe zamykanie naczynek, które przebiega szybko i bezboleśnie. Metoda ta nie wymaga też specjalnych przygotowań. Zamykanie naczynek odbywa się za pomocą specjalnego lasera, który skutecznie redukcje rozszerzone naczynia i pozwala pozbyć się tzw. pajączków. W ofercie mamy również zabiegi pozwalające na pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych już po pierwszej wizycie w naszym gabinecie.

Zapraszamy osoby z miasta Wrocław i okolic na laserowe zamykanie naczynek i inne zabiegi pozwalające pozbyć się brodawek, włókniaków czy kłykcin. Zabiegi cechują się wysoką skutecznością, są bezbolesne i szybkie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by wizyta w gabinecie przebiegła w miłych warunkach. Nasi klienci mogą zadawać pytania, jeśli mają jakiekolwiek wątpliwości. Zamykanie naczynek nie ma przed nami tajemnic. Warto więc odwiedzić nasz gabinet we Wrocławiu, gdzie pomożemy Ci poprawić stan skóry i pozbyć się niechcianych zmian.

Metody zamykania naczynek krwionośnych.

W salonie Coco- Time zabieg wykonujemy przy pomocy technologii:

Metody usuwania zmian skórnych.

W Salonie Coco- Time łagodne zmiany skórne takie jak: brodawki pospolite, łojotokowe, brodawki płaskie, kurzajki dłoni i stóp, nieestetyczne włókniaki szyi i dekoltu, kłykciny – usuwamy przy pomocy:

  • Laser Frakcyjny CO²
  • Plasma
  • Termocell

Dodatkowe informacje zamykanie naczynek, usuwanie zmian skórnych.

Zabieg trwa chwilę, jest praktycznie bezkrwawy i bezbolesny. Ranka goi się z wytworzeniem strupka, bez blizny. Po zabiegu można normalnie funkcjonować.
Usuwanie zmian nie wymaga szycia rany, jest zwykle jednoetapowe i w przeciwieństwie do wymrażania i maści-daje 90-100% szansę na pozbycie się niechcianej zmiany skórnej już po jednym zabiegu.

Przeciwwskazania do usuwania naczynek.

zamykanie naczynek

Przeciwwskazania do usuwania zmian skórnych.

usuwanie zmian skórnych

Zalecenia po zabiegu zamykania naczynek, usuwanie zmian skórnych.

Zalecenia zamykanie naczynek
usuwanie zmian skórnych

CENNIK (cena za pojedynczą usługę)

Cena zabiegu zaczyna się od 150 zł i jest uzależniona od ilości zmian. Końcowa cena jest określana w trakcie konsultacji z kosmetologiem.