Zabiegi bankietowe – PIĘKNA skóra w ważnym dniu.

Olśniewający wygląd dzięki zabiegom bankietowym w salonie kosmetycznym.

Każda z nas przed wielkim dniem chciałaby wyglądać olśniewająco. Dodatkowo ważnym jest by makijaż prezentował się na skórze jak na okładkach magazynów modowych – nieskazitelnie. Cel ten jest jak najbardziej do osiągnięcia! Wymaga od Ciebie jedynie wprowadzenia odpowiednio dobranej pielęgnacji skóry przed ważną uroczystością. Sprawdź jakie zabiegi bankietowe poleca nasza kosmetolog- Pani Agata.

Dla swoich klientek w salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław wybieram zabiegi pomagające w osiągnięciu spektakularnego efektu. Polegają one na odżywieniu skóry, delikatnym oczyszczeniu oraz poprawie poziomu jej nawilżenia. Dzięki temu nabiera ona świeżego wygląd, blasku, a także dużo lepiej współpracuje z makijażem. Bardzo istotnym jest również fakt, że nie wymagają one długiego czasu rekonwalescencji i wystarczy wykonać je dzień przed ważnym wydarzeniem.

Propozycja zabiegów bankietowych w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

Infuzja magnetyczna WishPro+

Zabieg wykonuję urządzeniem mającym na celu stymulację skóry poprzez użycie wybranej głowicy z bodźcem oraz kapsułki ze składnikami aktywnymi. Dobieram ją zawsze do indywidualnych potrzeb skóry. Połączenie tych dwóch elementów pozwala na osiągnięcie lekkiego liftu twarzy wraz głębokim odżywieniem skóry. Zabieg opiera się na delikatnym masażu wibrującą głowicą z kapsułką na twarzy, szyi i dekolcie.

OxyGemeo

Rozświetlająco, oczyszczający zabieg, który „postawi Twoją skórę na nogi”. W trakcie wykorzystuję maskę m.in. z algami, beta-glukanem i ekstraktami roślinnymi. Posiada ona bardzo przyjemny zapach i dostarcza skórze ogromną ilość dobroczynnych składników. W połączeniu z maską dużą rolę odgrywa kapsułka złuszczające na drodze mechanicznego i enzymatycznego usuwania martwych komórek naskórka. Dodatkowo podczas procedury zabiegowej powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Dzięki wibracjom głowicy ma on możliwość głębszego działania w skórze. Przyczynia się to do pojawienia szeregu procesów prowadzących do lepszego dotlenienia. Całość pozwala skórze na uzyskanie gładkości, miękkości oraz rozświetlenia.

Infuzja tlenowa

Bardzo przyjemny w odczuciach zabieg wykorzystujący hiperbaryczny tlen w celu wtłoczenia do skóry substancji aktywnych z serum. Preparat ten dobieram do aktualnych potrzeb skóry moich klientek. Infuzja tlenowa dodatkowo intensywnie dotlenia skórę, czego ostatecznym efektem jest jej rozjaśnienie, odżywienie, GLOW.

Peeling kawitacyjny

Charakteryzuje się delikatnym oczyszczeniem skóry z wykorzystaniem łopatki z ultradźwiękami. Poprzez jej wibrację skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka i pozostałych zanieczyszczeń. Dzięki temu skóra moich klientek uzyskuje natychmiastową gładkość i świeżość. Zabieg często wykonywany jest w połączeniu z wcześniej  (powyżej) wymienionymi, co zwiększa efekt rewitalizacji skóry.

Zapraszamy na zabiegi bankietowe do Salonu Coco-Time Wrocław.

Szeroka gama zabiegów pozwoli na satysfakcjonujące przygotowanie Twojej skóry na wielkie wydarzenia, a ja Ci w tym z ogromną chęcią pomogę. Zapraszam, spotkajmy się w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.  

O Autorze