Jak wybrać idealny zabieg w salonie kosmetycznym?

Pracując od 9 lat w branży kosmetycznej z pewnością mogę powiedzieć, że nie ma tu miejsca na nudę. Dynamicznie rozwijająca się pod względem technologii, dziedzina kosmetologii jest często wyzwaniem dla kosmetologów, a co dopiero dla klientów. Producenci urządzeń prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, designie i filozofii maszyn Hi-Tech. Nowoczesne salony kosmetyczne proponują coraz to bardziej skomplikowane i niepowszechne  technologie,  których często nazwy docelowy klient nie potrafi powtórzyć, a co dopiero zapamiętać i zrozumieć jego istotę. Bez odpowiedniej ścieżki edukacyjnej, profesjonalnych szkoleń itp. klient dzwoniąc lub wchodząc do salonu po prostu nie ma możliwości dokonać samodzielnie wyboru najlepszej drogi pielęgnacyjnej dla swojej cery lub ciała. Kosmetolog z pasją natomiast chce podążać tym nurtem, a gdy trafi do salonu w którym jest dynamiczny postęp i fala nowoczesnych technologii to jak wygrana na loterii. Coco-Time to połączenie wszystkich elementów, najlepszej aparatury ambitnej załogi która udzieli pomocy w wyborze nieustannie rozwijającego się wachlarza usług.

Jedyną stałą w kosmetologii jest anatomia i fizjologia naszej skóry oraz problem „zatrzymania” zdrowego i młodego wyglądu jak najdłużej . Na tej podstawie opiera się cały rozwój kosmetologii oraz konieczność podejmowania odpowiednich kroków . Nasz wybór aby sprostać Waszym wymaganiom:

– Zakup nowoczesnych urządzeń na których pracujemy w salonie Coco-Time.

– Proponowanej pielęgnacji profesjonalnej i domowej marki Eldan zapewniający przedłużenie      działania wspaniałej technologii.

– Zespół, który wciąż poszerza swoją wiedzę, a kosmetologia to jego życiowa pasja.

Wizyta w salonie jest często dość spontaniczna. Docelowy klient przecież zupełnie nie wie jaki zabieg wybrać i czy już nadszedł „ten” czas. Budzisz się rano patrząc w lustro i zastanawiasz się czy aktualny wygląd to już skutek upływu czasu, a może zmęczenie, stres, problemy hormonalne, zdrowotne, zła dieta, brak ruchu lub po prostu brak makijażu. Ten moment mobilizuje Cię do podjęcia kroku aby umówić się na zabieg lecz jeśli wpadniesz w pułapkę dezorientacji w ofercie, może Cię to zniechęcić.

Z pomocą służymy wtedy my! Wykwalifikowany zespół kosmetologów Coco-Time. Już od pierwszego kroku natrafisz na profesjonalną poradę kosmetologa, ponieważ tak jak w aptece, tylko przeszkolony farmaceuta może służyć dobrą radą odnośnie leków objawowych tak i kosmetolog potrzebny jest już na poziomie recepcji. Znając każdą wykorzystywaną technologię w salonie, potrafi doradzić lub ukierunkować wstępny wybór zabiegu z szerokiej oferty. Następnie podczas wizyty w gabinecie, wykluczając przeciwskazania i przy diagnostyce cery będzie można sprecyzować wybór zabiegu.

Pracując w pierwszym kontakcie z klientem zauważyłam znaczny wzrost zapytań o zabiegi szybkie i bezbolesne, po których wygląda się natychmiastowo bardzo dobrze.  Nie każdy klient może sobie pozwolić na pozabiegowy stan zapalny, nieprzyjemne odczucia jakie się z nim wiążą oraz wzmożoną pielęgnację twarzy i szyi. Takim klientom i nie tylko takim, polecam ostatnią nowość którą, wykorzystujemy w salonie Coco-Time. Przybliżę genezę urządzenia, ponieważ naprawdę zasługuje ono na uwagę, a nie zawsze jest czas aby, przedstawić szczegółowo technologię ulubionego urządzenia stworzonego dla współczesnego klienta 😊

WishPro Plus+  tak, to znów ciężka nazwa ale wystarczy zapamiętać pierwszy wyraz Wish z angielskiego oznacza „życzenie”.

Klient życzy sobie cudownego efektu bez bólu, bez nieprzyjemnej rekonwalescencji, bez możliwości powikłań. Zabieg musi być bezpieczny, przyjemny oraz rozwiązywać wiele problemów cery. Dodatkowo klient wyjeżdża za moment na urlop lub jest opalony po i nie ma zbyt wiele czasu – ile razy słyszałam przez telefon ten zestaw życzeń 😉?  Spełniamy życzenia naszych klientów i oferujemy właśnie WishPro Plus 😊

Urządzenie łączy w sobie technologię infuzji magnetycznej, prąd o natężeniu 500 μA oraz światło czerwone (660nm)  i niebieskie ( 420-470 nm) LED zapewniając spektakularne efekty wraz z aktywnymi składnikami wykorzystywanych kapsułek.

To jedyne urządzenie na świecie wykorzystujące unikalną technologię infuzji magnetycznej i cztery różne głowice zabiegowe. Powstało zapewne w natchnieniu z działu medycznej magnetoterapii wykorzystywanej w rehabilitacji, która wspiera prawidłowe działanie tkanek. Pole magnetyczne ma zdolność przenikania ludzkiego ciała i docierania do każdej komórki organizmu. W efekcie do ich wnętrza z łatwością wnikają substancje odżywcze oraz tlen. Pole magnetyczne oddziałujące na organizm przyspiesza rozwój tkanki łącznej, a także wytwarzanie blizny kostnej. Powoduje ono większe przyswajanie tlenu przez tkanki. Działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, a do tego łagodzi ból.

WishPro Plus + wykorzystuje intensywne impulsy magnetyczne, które przekształcane są w aktywne pole energetyczne. Energia pola przetwarzana jest w światło i prąd elektryczny . Połączenie czterech czynników potęguje rezultaty dzięki czemu uzyskujemy efekty do tej pory nieosiągalne!

Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia fakt, że kapsułki zabiegowe (tzw pączki- doughnut, swoim wyglądem naprawdę je przypominają 😉) stworzono jako produkty jednorazowego użytku. Technologia w głowicy sczytuje specjalny chip znajdujący się na opakowaniu pączka wyświetlając dokładnie czas zabiegu oraz ważność kapsułki co zapewnia klientowi gwarancję czasu oraz jakości zabiegu.

Proces zabiegu jest bardzo czytelny, szybki i przyjemny. Na początek musimy sobie wyobrazić iż urządzenie składa się z rękojeści na którą zakładana jest jedna z czterech głowic, a na głowice zakładana jest jedna z 13  kapsułek.  Pierwszy etap składa się z połączenia głowicy zielonej i kapsułki peelingującej. Urządzenie wykorzystuje pole infuzji magnetyczną, powodując rozluźnienie wiązań między hemoglobiną, a tlenem i oddanie tlenu do skóry, zwiększamy tym samym dotlenienie i mikrokrążenie skóry. Dodatkowo mikrokryształki zielonej kapsułki skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka, odsłaniając nową, zdrową skórę. Ten etap pozwoli Ci uzyskać wygładzoną, oczyszczoną, napięta i rozświetloną skórę gotową na drugi etap aktywny. W drugim etapie kosmetolog ma już niesamowitą ilość możliwości działania specjalnie pod indywidualne potrzeby skóry klienta, może wykorzystać jedną z trzech głowic dla kolejnej wybranej kapsułki lub połączyć dwie lub wszystkie trzy głowice 😊 .

Druga głowica tzw. złota tonajskuteczniejsza broń z walce ze starzeniem skóry! Prąd aplikowany za pomocą głowicy powoduje zwiększenie produkcji Adenozyno Trifosforanu (ATP), czyli związku organicznego odgrywającego ważną rolę w transporcie energii komórek. ATP stymuluje, relaksuje i wzmacnia mięśnie .Dodatkowo za pomocą pola elektrycznego jony substancji aktywnych, zawartych w kapsułce, są transportowane w głąb naskórka. Wynikiem tego synergicznego działania jest spłycenie zmarszczek, bruzd oraz silne odżywienie skóry! 

Trzecia nazwana czerwoną głowicą wykorzystuje fototerapię za pomocą światła LED o długości 660nm, która intensywnie pobudza procesy regeneracyjne skóry. Jej działanie powoduje wzrost energii komórek na poziomie mitochondrium- intensywne  pobudzenie procesów regeneracyjnych poszczególnych komórek oraz podwyższenie temperatury skóry właściwej. Fototerapia światłem czerwonym stworzona została przez naukowców NASA, którzy szukali rozwiązania pozwalającego na zatrzymanie procesów starzenia się skóry w przestrzeni kosmicznej. A dziś tę technologię można wykorzystać w Coco-Time! 

Czwarta głowica niebieska jest przeznaczona dla skór problematycznych. Udowodnione lecznicze działanie niebieskiego światła LED o długości 420-470nm rozprawia się z najczęstszą przyczyną trądziku- bakteriami beztlenowymi Proprionibacterium Acnes. W odróżnieniu do popularnej terapii IPL- głowica niebieska jest zabiegiem całorocznym, nie powoduje ryzyka poparzenia skóry i niszczy bakterie w jej głębszych warstwach. Niebieskie światło LED dodatkowo łagodzi i wycisza skórę, przez co przyśpiesza leczenie stanów zapalnych.

Programy dodatkowo rozszerzamy o działanie substancji aktywnych zawartych w kapsułkach, które dzielą się na 4 linie : Natural , Infusion, Active Pro-Long i Age Process Control . Każda z linii prezentuje 3 kapsułki które cechuje świetna jakość składników i efektywność zabiegowa, nawet dla skór z alergią.

WishPro Plus jest spełnieniem życzeń nie tylko klienta ale i naszym. Kosmetolog dzięki tak szerokiemu spektrum działania może poprawić w znacznym stopniu wygląd skóry i uszczęśliwić klienta. Dlatego to urządzenie szybko się stało moim ulubionym i wielu klientów.

Najważniejsze jednak przy zabiegu WishPro Plus jest regularne korzystanie dla uzyskania maksymalnych efektów, które będą trwały. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gdy rozpoczniemy np.  jednodniową dietę, wybierzemy się na jeden trening siłowy albo będziemy uczestniczyć w jednej lekcji tańca, nie zmienimy tym wiele. Tak samo jest z kosmetologią często jeden zabieg nie wystarczy.

 Gdy już pojawi się u Ciebie potrzeba chęci wydobycia, utrzymania i pielęgnacji urody wypracuj w sobie nawyk regularnych wizyt. Potraktuj kosmetologa jako swojego trenera personalnego dla uzyskania naprawdę świetnych rezultatów potrzebna jest stała, ciągła współpraca.

O Autorze