Październikowy hit w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław.

W październiku w naszym salonie najbardziej popularny zabieg to radiofrekwencja mikroigłowa Ultrafrax. Cóż znaczy ta tajemnicza nazwa i czy warto skorzystać z tej propozycji zabiegu ? Przeczytaj poniższy tekst naszej kosmetolog Małgorzaty i dowiedz się więcej na temat naszego fenomenalnego zabiegu.

Jesień – odpowiednia pora na zabiegi kosmetyczne.

Niestety nadszedł już jesienny klimat. Dni są coraz krótsze, pogoda kapryśna, a słońce coraz dalej. Niestety …. Nie, nie dla wszystkich! W świecie kosmetologii okres jesienny jest jak kolorowy wachlarz. W końcu możemy się nie ograniczać i rozłożyć naszą pełną gamę usług. Najbardziej spektakularne efekty można uzyskać często w sposób inwazyjny, powodując kontrolowany stan zapalny na który nie możemy pozwolić sobie w okresie letnim, przy wysokich temperaturach i słońcu. Na szczęście ten czas już za nami 😉

Czym jest UltraFrax RF?

Ultrafrax RF to nazwa urządzenia, które wykorzystuje technologie znaną w kosmetologii pod pojęciem radiofrekwencji mikroigłowej frakcyjnej. Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej pojawiły się w branży kosmetycznej już wiele lat temu, natomiast ich prawdziwy rozkwit obserwujemy dopiero teraz.

Ultrafrax RF z którego korzystamy w Salonie kosmetycznym Coco-Time Wrocław, wykorzystuje dwie znane technologie jakimi są fale radiowe oraz frakcja. Innowacją w urządzeniu jest połączenie tych funkcji i wykorzystanie ich jednocześnie. 😊 Impuls fali radiowej pierwszy raz może zadziałać tak głęboko, a dodatkowo stymulacja skóry mikro nakłuciami przynosi zaskakujące rezultaty.

Działanie radiofrekwencji mikroigłowej na skórę.

Dzięki radiofrekwencji mikroigłowej możemy skutecznie zniwelować nawet wieloletnie blizny i rozstępy, a także wyraźnie zagęścić i ujędrnić skórę, której wiotkość jest wynikiem różnych czynników: ciąży, odchudzania lub po prostu procesu starzenia się.

Radiofrekwencja mikroigłowa a laser frakcyjny.

W urządzeniu zastosowano jednorazowy kartridż, z którego wysuwają się pozłacane igły przez które przechodzi impuls. Dużym atutem tej metody jest zdecydowanie głębsza penetracja, niż w przypadku laserów frakcyjnych, których głębokość działania to ok. 1,7 mm, gdy w przypadku radiofrekwencji mikroigłowej to nawet 3,5 mm! Ponadto metoda ta nie oddziałuje w żaden sposób na chromofory skóry, takie jak np. melanina, przez co może być stosowana także u osób opalonych. Wzrost zainteresowania zabiegiem wynika z faktu, iż końcówki z ruchomymi, izolowanymi igłami pozwalają na znaczną redukuję odczucia bólu, a także likwidują konieczność rekonwalescencji. Pozwala to nawet najbardziej wrażliwym klientom skorzystać z usługi i już następnego dnia wrócić do codziennej aktywności.

Jak często trzeba powtarzać zabieg radiofrekwencji mikroigłowej UltraFrax RF?

Zabiegi ultrafrax wykonujemy w odstępach ok. 4 tygodniowych, a powtarzalność zależna jest od problemu. Większe odstępy możemy wykonać przy zabiegach na rozstępy lub blizny, a mniejsze w przypadku odzyskania napięcia skóry twarzy i szyi. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że już jeden zabieg pomógł mi w odzyskaniu ładnego napięcia, jędrności skóry i zwężeniu porów na twarzy szyi i dekolcie.

Od czego zależy cena zabiegu?

Zabieg nie jest niestety jednym z najtańszych i po prostu nie może być ponieważ oprócz nowoczesnej technologii zastosowano w nim skrupulatny i sterylny system jednorazowych kartridży. Składa się on z 49 lub 25 pozłacanych igieł aby wyeliminować ryzyko alergii. Dodatkowo w cenie dolicza się również znieczulenie zastosowane w celu zmniejszenia odczuć w trakcie zabiegu.  Uzyskujemy bezpieczeństwo, higienę i przede wszystkim fenomenalne efekty liftingu, a takie efekty bez chirurga warte są każdych pieniędzy!

O Autorze