Skuteczne modelowanie sylwetki.

W tym miesiącu, wyprzedzamy noworoczne postanowienie „nowa/-y ja” i zachęcamy do metamorfozy sylwetki, poprzez skorzystanie z zabiegów Magnifico II Premium.

Zanim pojawicie się w naszym salonie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tej rewelacyjnej technologii.

O co chodzi w zabiegu Magnifico II Premium?

Magnifico II Premium to urządzenie przeznaczone do modelowania sylwetki. Główną, zastosowaną technologią jest masaż podciśnieniowy z mechanicznie obracającymi się rolkami, z falą radiową o trzech częstotliwościach i podczerwienią. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się innowacyjna głowica (uwaga, nie posiada jej żadne inne urządzenie do kształtowania sylwetki!). Łączy ze sobą liposukcję kawitacyjną, radiofrekwencję i podciśnienie. Uzbrojeni w tak szeroki wachlarz technologii, możemy z powodzeniem zająć się licznymi niedoskonałościami sylwetki i wpłynąć pozytywnie na Wasz komfort życia. Biorąc pod uwagę, że w trakcie zabiegu łączymy ze sobą róże techniki działania, w znaczący sposób, przyspieszamy pojawienie się pożądanych efektów, na które wszyscy czekamy.  

Do czego służą te wszystkie kawitacje, radiofrekwencje i inne dziwne nazwy?

Dzięki zastosowaniu masażu podciśnieniowego z mechanicznie obracającymi się rolkami, możemy wyeliminować problem cellulitu, który jest zmorą szczególnie płci pięknej. Nie tylko osoby otyłe, czy z nadmiarem tkanki tłuszczowej zauważają na swojej skórze tę mało estetyczną przypadłość. Również szczupłe Panie, kierują do nas pytanie o to, co mogą zrobić aby zaradzić temu problemowi.

Masaż podciśnieniowy z mechanicznie obracającymi się rolkami wpływa na przyspieszenie przemiany materii oraz krążenia krwi i limfy. Dzięki temu uzyskujemy szybszą eliminację toksyn z naszego organizmu i zmniejszenie obrzęków. Wpływamy tym samym na poprawę wyglądu i wygładzenie naszej skóry.

Liposukcja kawitacyjna to technologia, która ma za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, zabieg liposukcji ultradźwiękowej nie jest inwazyjny i nie wiąże się z okresem rekonwalescencji. Działanie polega na rozrywaniu błony komórkowej tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Uwolnione po rozbiciu tłuszcze i trójglicerydy, są transportowane przez układ limfatyczny do wątroby, gdzie są metabolizowane a następnie usuwane z organizmu. Prowadzi to oczywiście do zmniejszenia obwodów ciała, czyli efektu wyszczuplenia.

Podczerwień i fala radiowa (w tym przypadku aż o 3 różnych częstotliwościach) sprawdzają się w zabiegu jako pomoc dla skór wiotkich, pozbawionych napięcia i jędrności. Głównym celem ich działania jest podgrzanie skóry. Pod wpływem ciepła włókna kolagenowe kurczą się i napinają. Podgrzanie tkanki, przyczynia się również do stymulacji fibroblastów, czego efektem jest produkcja nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu, możemy poradzić sobie z eliminacją: wiotkich brzuchów po ciąży czy po szybkiej utracie tkanki tłuszczowej, problemem tzw. „pelikanów” czy „motylków” na ramionach, oraz ogólnie nadmiarem „luźnej” skóry. Dodatkowo, działanie światła podczerwonego i fali radiowej wpływa na dotlenienie i regenerację skóry oraz przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych, potęgując efekt wysmuklenia ciała.

Jak wygląda zabieg?

Procedura zabiegu jest następująca. Nie stosujemy dodatkowego kostiumu. Na ciało nakładamy glicerynę, produkt, który świetnie przewodzi falę radiową i nadaje poślizg usprawniający ruchy głowicy. W przypadku osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej rozpoczynamy od zastosowania głowicy z liposukcją kawitacyjną, falą radiową i podciśnieniem. Następnie w zależności od wielkości obszaru dobieramy odpowiedni rozmiar głowicy z masażem podciśnieniowym i mechanicznie obracającymi się rolkami, falą radiową i podczerwienią. Jeżeli nie występuje problem nadmiernej tkanki tłuszczowej- pomijamy pierwszy etap. Ruchy głowicy w trakcie zabiegu przeprowadzane są dosercowo (ku górze) lub w przypadku brzucha zgodnie z perystaltyką jelit. Na koniec zmywamy glicerynę z ciała i nakładamy balsam o właściwościach ujędrniających. Warto nadmienić, że urządzenie wyposażone jest w system silence clear, dzięki czemu jest bardzo ciche podczas pracy i  nie przeszkadza swoim hałasem w trakcie zabiegu.

Dla uzyskania najlepszych efektów zabiegi zawsze wykonujemy w serii. Ilość oraz częstotliwość zabiegów zostaje określana przez kosmetologa po konsultacji w salonie. Średnio mówimy o 6 zabiegach, w tygodniowych odstępach. W naszym salonie czekają na Was atrakcyjne oferty cenowe na zakup karnetów. Zapraszamy serdecznie.

Uwaga, chwalimy się: urządzenie zdobyło już dwie bardzo ważne nagrody w branży beauty: „Inspiracje Roku, Beauty Inspiration 2019” oraz „Innowacje 2020 LNE”. Bardzo cieszy nas, że możemy pracować na sprzętach docenianych przez środowisko ekspertów.  

Magnifico II Premium

O Autorze